סיטי סטוק, אתר לפרסום סטוקים חינם.

אתר סיטי סטוק הינו פלטפורמה פרסומית הגדולה והמובילה בארץ, אנו עוסקים בפרסום סטוקים חינם ללא עלות וללא עמלות.

רק אם תעמוד במקום של האחר, תוכל להבין ולעשות טוב יותר.

שלום, שמי משה ואני הבעלים של אתר סיטי סטוק, בחרתי לפתוח את האתר לפני מספר שנים עקב ניסיון שלי למכור את המלאי העסקי שהיה לי במחסנים וראיתי שאין מקום שבו תהיה לי חשיפה טובה, והכי חשוב מקום נטרלי שמפיץ באופן זהה את כל המלאים, במהלך החיפושים פגשתי הרבה מתווכים וסוחרים שפתוח אתרים ש"מסייעים" בפרסום, אולם היה להם רצון להרוויח ולכן במקום לקבל חשיפה גדולה הם דאגו להוריד אותי מהנושא, לקח לי די הרבה זמן עד שהצלחתי למכור (ולא בסכום הראוי) ולאחר מכן הבנתי שהסטוק שהיה לי עבר כמה "ידיים" עד שהוא הגיע לסוחר הסופי ששילם על המלאי סכום ראוי (שאני לא כמובן לא נהניתי ממנו). לכן עלה לי הרעיון לפתוח את האתר ולתת את הבמה השיווקית לכל מי שזקוק ומעוניין למכור בסיטונאות את המלאי שברשותו, ללא עלות ללא עמלות.

מה היא ההגדרה של סטוק והאם נוכל להעלות אותו לפרסום?

מכירת סטוק מאופיינת במכירה של מלאי גדול, כל סוג של מלאי החל מציוד עסקי (מדפים/קופות ועוד) ועד לסחורה מכל סוג גם מוצרים סוג ב' חזרות וכו יכולים להימכר, אל תמהרו להיפתר ממלאי "מת", כי יכול להיות שהוא שווה הרבה כסף למישהו אחר… יחד עם זאת חשוב לציין שרוב הסחורות נמכרות לשווקים או לשטחים, שם הסוחרים מעוניינים לרכוש סחורה זולה כי זה מה שהלקוחות שלהם מחפשים, לכן המחיר חייב להיות מחיר נמוך ממחיר סיטונאי רגיל, כאשר רוכשים סטוק התשלום חייב להיות במזומן, אין לשחרר סחורה טרם קבלת התשלום במלואו (צ'ק יכול לחזור, העברה בנקאית ניתן לזייף) אם הסכום עובר את התקרה של חוק המזומן או שהקונה לא מעוניין לשלם במזומן ניתן לסכם עם הקונה שהתשלום יהיה היום אח קבלת הסחורה תהיה רק לאחר שהכסף יופיע בחשבון, יחד עם זאת גם הקונה צריך לחשוב פעמיים לפני שהוא משלם כי שמעתי לא פעם על סוחר שמכר את הסחורה שלו כמה פעמים באותו יום למספר סוחרים ולא סיפק לאף אחד מהם את התמורה!

מידי יום פונים אלינו סוחרים ויבואנים אשר מעוניינים למכור את המלאי שלהם, אנו לא נפגשים עם בעלי העסקים כך שאין לנו אפשרות לדעת את טיב המוצר כך שאנו ממליצים לכם לגשת לחסנים של בעלי הסחורות לראות לבדוק ולספור איתם יחד, האחריות על המלאי חלה על הרוכש בלבד (חובה לבדוק את כל המלאי ורק לאחר בדיקה וספירת המלאי ניתן לבצע את העסקה, מומלץ לבדוק את כל האריזות שלא יצא מצב בו בתחתית המשטח יש קרטונים ריקים או מלאי פגום). מלבד פרסום באתר אנו מסיעים לרשתות שיווק ויבואני מותגים מובילים בארץ למכור את הסטוקים שלהם ישירות לשטחים מבלי להעלות את הפרסום לאתר (ישנם חברות שלא מעוניינות שהמוצרים שלהם יפורסמו באתר וגם כאן אנו נותנים את המענה המושלם מכל הבחינות ומסייעים לכם להגיע לקניין הנכון במקום הנכון).

פרסום חינם? למה? הרי בארץ שלנו הכל בתשלום אז איפה האותיות הקטנות? 

אצלנו אין אותיות קטנות, הכל חינם אתם מוזמנים לצפות בפרסומים ולראות שלכל מוצר יש את מספר הטלפון של בעל הסטוק ליצירת קשר ישיר ללא תיווך! מלבד הפרסום חינם שבאתר אנו גם דואגים להפיץ את הפרסום במגוון מדיות לרשימת תפוצה הכוללת מעל 150 אלף סוחרים מהארץ ומהשטחים. אתם רק צריכים לספק לנו את הפרטים ואנו נעלה את הפרסום ויצרו אתכם קשר ישירות (חשוב לציין כי במכירת סטוק צריך להיזהר ולמכור תמיד תמורת כסף מזומן, (צ'ק עלול לחזור, העברה בנקאית אפשר לזייף, לצערי לא חסר אנשים שיעשו הכל כדי לעקוץ ולנצל תמימות של בעלי הסחורות). אז למה בכל חינם? שמי משה אריה ופתחתי את האתר לאחר שהייתי צריך למכור מלאי ולא הייתה מדייה שתסייע לי במכירת המלאי המת, מתוך אותה מצוקה פתחתי את האתר והתחייבתי שלעולם לא יגבה תשלום על פרסום באתר כדי שאני יכול לסייע לכל מי שצריך, אני מודע שיש מצבים שבו סוחר נמצא במצב כלכלי קשה ולכן הוא מעוניין למכור את המלאי שלו במחיר הפסד, ואני לא רוצה לגרום להפסד אלא לסייע ככל האפשר לכל מי שזקוק (אצלי כולם שיווים ולא מעניין אותי עם זה חברה גדולה שתרוויח על המכירה או אדם נזקק, הכל חינם ללא עלות).

מה זה סטוק? כדי לדעת מה ניתן למכור ולפרסם דרך האתר
סטוק הינו מלאי בכמות סיטונאית הנמכר במחיר נמוך ממחיר סיטונאי רגיל, אשר מוגדר ברוב הפעמים כ"מלאי מת" מסיבה כזו או אחרת.
כסטוק ניתן למכור הכל, גם מוצרים פגומים וגם בכמויות קטנות וגם בכמויות ענק, המוכר יכול להיות אדם פרטים או רשת/תאגיד ענק.
כמה סימנים שצריך לדעת ולהבין מה חשוב לנו בסטוק (מלבד המחיר).
1) הקונה רוכש את כל המלאי ממכם ולא זכאי להחזיר/להחליף או להזדכות.
2) התשלום תמיד יהיה בכסף מזומן לא צ'ק דחוי ולא שותף 90 יום.
3) הקונה לוקח בחשבון שיש לו הוצאות מסויימות כגון הובלה, אחסון, דלקים, שיווק המוצר למכירה עתידית ועוד… (הוא גם יודע כי יש באפשרותו לרכוש ישירות מהיבואן את המלאי שהוא באמת צריך בכמות גדולה ולקבל עליו הנחת מזומן).
4) רוב הקניינים הגדולים בתחום הסטוקים הם גם יבואנים והם יודעים את מחיר המוצר ואת עלות היבוא, כך שבמידה והם ירצו לרכוש מלאי מסוים הם תמיד יוכלו לייבא אותו לבד).
יש עוד כל מיני מדדים משתנים לפי סוג הסחורה אותה אנו מבקשים למכור.
לסיכום: סטוק הוא מלאי שאנו צריכים למכור במהירות (כל סוג מלאי ובכל כמות!!!) כדי לפנות מקום ולהמשיך הלאה לעסוקים אחרים, אני ישתדל לעשות הכל כדי לסייע לכם למכור את הסטוק במהירות וביעילות.

ניתן למכור סטוק ישירות לשטחים אני בקשר עם מספר סוחרים מהרשות הפלסטינית שרוכשים סטוקים מהארץ, אני מסייע היום לחברות ורשתות גדולות למכור את המלאים שלהם ישירות לשטחים (כדי לא לפגוע במותג) פרסום כזה אני מתחייב שלא יופיע באתר אלא יעבור טלפונית ישירות לסוחרים שרוכשים סחורה מהשטחים, יש גם אפשרות למכור את הסחורה ישירות לירדן ולמצרים, הכל לפי מידת הצורך (אני יכול להגיד שהחברות הגדולות מעידות שהצלחתי למכור להם את המלאי בפי שתיים מהמחיר שהם היו מוכרים בלעדיי).

קיימת קבוצה סגורה בוואצ'אפ שניתן להיכנס אליה בחינם ולהיות מעודכנים בפרסומים החדשים, בנוסף קיימת קבוצה גדולה של סוחרים ויבואנים גדולים באפליקציה בשם טלגרם שם הכניסה היא בתשלום חד פעמי של 100 ש"ח (סוג של דמי רצינות). לפרטים נוספים לחץ כאן.

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים לפנות אליי דרך המייל (אני חוזר משם הכי מהר ועונה לכל הפניות) STOCKING110@GMAIL.COM
(ניתן גם בטלפון 0509956664 בהודעה בלבד בשעות הבוקר).

סיטי סטוק, פרסום סטוקים חינם, מכירת סטוקים, חיסול מלאי.