סטוק מוצרי יום הולדת

סטוק למכירה,

סטוק עסקת מיקס פרטים ליום הולדת למכירה.
משאית מפוצצת, מעל 50,000 פריטים בערך של – שקיות הפתעה ממותגים, קונפטי, צעצועים, חד פעמי, כלי בית ועוד…

נמכר כסטוק בסיטונאות בלבד רק ב – 0.25 ₪ לפריט.

סה"כ 12,500 שקל לכל הכמות.

לפרטים: 050-7922252 מארקו.

صفقة مزيج عيد ميلاد للبيع
شاحنة مفخخة ، تبلغ قيمتها أكثر من 50000 عنصر – حقائب مفاجئة ذات علامات تجارية ، وورق قصاصات ، ولعب ، ومستهلكات ، وأدوات منزلية ، والمزيد والمزيد.
فقط بسعر 0.25 شيكل لكل عنصر
ما مجموعه 12،500 شيكل لكامل الكمية سارع وكسب الصفقة مربحة جداً

לפרטים נוספים.
– מארקו –
טלפון -050-7922252
– אלון –
טלפון – 050-2611190

אתר סיטי סטוק

הינו אתר המשמש כפלטפורמה שיווקית (פירסום) בלבד.

אין לנו קשר ישיר עם בעלי הסחורות ולכן לא נוכל לסייע לכם ברכישת המלאים שמתבצעת ישירות מול בעלי הסטוקים ללאתיווך, על הקונה/מוכר חלה האחריות הבלעדית בבדיקת הסחורה ותשלום מלא עליו, כל העסקאות מבוצעות באחריותהקונה/מוכר בלבד. אנו דואגים להזהיר כי גם בענף הסטוקים כמו בכל ענף יכולים להתבצע נסיונות ״עוקץ״ ועלכן מומלץ לאלבית סיכונים מיותרים בזמן קנית/מכירת הסחורה. הפירסום באתר ללא עלות ללא עמלות ומאפשר לכם לראות מגוון סטוקיםאשר נמצאים במחסנים שונים אצל בעלי הסטוקים.

המכירה הינה בכמויות גדולות בלבד ולא מיועדת ללקוחות פרטיים.

במידה ואתם עוסקים בתחום הסחר סטוק סיטונאי אתם מוזמנים לשלוח הודעת וואצ׳אפ דרך הקישור 👈  https://did.li/cfOw5 או דרך דף צור קשר. הקבוצה הינה קבוצה פעילה וסגורה לסוחרים בלבד עם כללים ברוריםשמסייעים לכל החברים, הכניסה לקבוצה היא בתשלום חד פעמי של מאה שח.

סטוקים, מכירת סטוקים, פירסום סטוקים, סטוקים למכירה, חיסול מלאי, מכירת מלאי מת, מלאי מת, עודפי יבוא, עודפי יצור, עודפי יצוא, מכירת מלאי,פינוי עסקים, מכירת עסק, פירסום סטוק חינם.

מוצרים נוספים