סטוק חלוק סניטרי

סטוק למכירה,

סטוק עסקת חלוקים סניטריים חד פעמיים למכירה.

יש במלאי 90 אלף יחידות של חלוקים סניטריים למכירה

קונטיינר סגור עם סחורה חדשה של חלוקים סניטריים,
מגיע בנפרד – חלוק , סקוצים, צווארון ומנג'טים, יש צורך בתפירה.

רק ב 0.8 ₪ בלבד לחלוק קומפלט.

לפרטים: 050-7922252 מארקו.

أدوات صحية لإستعمال مرة واحد
90.000 قطعة بداخل كونتينر مغلق يوجد : أرواب الحمام الصحية ، * تأتي منفصلة – رداء الحمام ، الفيلكرو ، الياقة والأساور ، الخياطة مطلوبة.
0.8 شيكل فقط لكل الكمية

לפרטים נוספים.
– מארקו –
טלפון -050-7922252
– אלון –
טלפון – 050-2611190

אתר סיטי סטוק

הינו אתר המשמש כפלטפורמה שיווקית (פירסום) בלבד.

אין לנו קשר ישיר עם בעלי הסחורות ולכן לא נוכל לסייע לכם ברכישת המלאים שמתבצעת ישירות מול בעלי הסטוקים ללאתיווך, על הקונה/מוכר חלה האחריות הבלעדית בבדיקת הסחורה ותשלום מלא עליו, כל העסקאות מבוצעות באחריותהקונה/מוכר בלבד. אנו דואגים להזהיר כי גם בענף הסטוקים כמו בכל ענף יכולים להתבצע נסיונות ״עוקץ״ ועלכן מומלץ לאלבית סיכונים מיותרים בזמן קנית/מכירת הסחורה. הפירסום באתר ללא עלות ללא עמלות ומאפשר לכם לראות מגוון סטוקיםאשר נמצאים במחסנים שונים אצל בעלי הסטוקים.

המכירה הינה בכמויות גדולות בלבד ולא מיועדת ללקוחות פרטיים.

במידה ואתם עוסקים בתחום הסחר סטוק סיטונאי אתם מוזמנים לשלוח הודעת וואצ׳אפ דרך הקישור 👈  https://did.li/cfOw5 או דרך דף צור קשר. הקבוצה הינה קבוצה פעילה וסגורה לסוחרים בלבד עם כללים ברוריםשמסייעים לכל החברים, הכניסה לקבוצה היא בתשלום חד פעמי של מאה שח.

סטוקים, מכירת סטוקים, פירסום סטוקים, סטוקים למכירה, חיסול מלאי, מכירת מלאי מת, מלאי מת, עודפי יבוא, עודפי יצור, עודפי יצוא, מכירת מלאי,פינוי עסקים, מכירת עסק, פירסום סטוק חינם.

מוצרים נוספים