סטוק מוצרי נוי

סטוק למכירה,

עקב סגירת העסק מוצע למכירה מלאי חדש ואיכותי סוג א׳ הכולל מגוון גדול של מוצרים לעיצוב הבית / עסק.

מתאים לבעלי חנויות, מעצבי אירועים, מעצבי פנים וסוחרים.

מכירה סיטונאית בלבד ישירות מבעל העסק.

המלאי כולל: ואזות, פמפסים, פרחים מיובשים ומשומרים, נרות ריחניים, ציוד שזירה, ציוד לעיצוב אירועים (שטיח, כריות, כדים, עמודי מתכת לשזירה) ועוד… הכל חדש סוג א׳.

נמכר בסיטונאות בלבד לפי 30 אלף שח על כל המלאי.

כדי לקבל את הקטלוג שלחו הודעה לואצאפ או התקשרו: 050-4367-222 בן.

אתר סיטי סטוק

הינו אתר המשמש כפלטפורמה שיווקית (פירסום) בלבד.

אין לנו קשר ישיר עם בעלי הסחורות ולכן לא נוכל לסייע לכם ברכישת המלאים שמתבצעת ישירות מול בעלי הסטוקים ללאתיווך, על הקונה/מוכר חלה האחריות הבלעדית בבדיקת הסחורה ותשלום מלא עליו, כל העסקאות מבוצעות באחריותהקונה/מוכר בלבד. אנו דואגים להזהיר כי גם בענף הסטוקים כמו בכל ענף יכולים להתבצע נסיונות ״עוקץ״ ועלכן מומלץ לאלבית סיכונים מיותרים בזמן קנית/מכירת הסחורה. הפירסום באתר ללא עלות ללא עמלות ומאפשר לכם לראות מגוון סטוקיםאשר נמצאים במחסנים שונים אצל בעלי הסטוקים.

המכירה הינה בכמויות גדולות בלבד ולא מיועדת ללקוחות פרטיים.

במידה ואתם עוסקים בתחום הסחר סטוק סיטונאי אתם מוזמנים לשלוח הודעת וואצ׳אפ דרך הקישור 👈  https://did.li/cfOw5 או דרך דף צור קשר. הקבוצה הינה קבוצה פעילה וסגורה לסוחרים בלבד עם כללים ברוריםשמסייעים לכל החברים, הכניסה לקבוצה היא בתשלום חד פעמי של מאה שח.

סטוקים, מכירת סטוקים, פירסום סטוקים, סטוקים למכירה, חיסול מלאי, מכירת מלאי מת, מלאי מת, עודפי יבוא, עודפי יצור, עודפי יצוא, מכירת מלאי,פינוי עסקים, מכירת עסק, פירסום סטוק חינם.

מוצרים נוספים